BC ENTREPRENEUR

اگر کارآفرین واجد شرایطی هستید، شما و خانواده تان می توانید برای ویزا تحت برنامه فدرال درخواست دهید. شما باید درصدی از سهام را در یک شرکت کانادایی واجد شرایط به دست آورید. کسب و کار شما باید شرایطی بوجو آورد که حداقل یک شهروند جدید بتواند مهاجرت کند یا اجازه اقامت بگیرد. کارآفرینان کسانی هستند که شرکت خود را با موفقیت راه اندازی کرده و اداره می کنند. افرادی که توانایی های تجاری خاصی دارند توسط دولت کانادا به مهاجرت به کانادا تشویق می شوند.

Error: Contact form not found.

کارآفرین بودن به چه معناست؟

کارآفرین کسی است که توانایی و تمایل دارد تا یک کسب و کار را از پایه تأسیس و اداره کند و آن را رشد دهد. همچنین باید بتواند خطرات ناشی از آن را برای کسب سود به عهده بگیرد. کارآفرینان اغلب به عنوان مبتکران یا ارائه دهندگان ایده های جدید شناخته می شوند، زیرا آنها با به دست آوردن ایده های جدید از طریق پیشرفت های فناوری، نوآوری را به بازار می آورند.

دو نوع کسب و کار وجود دارد: شرکت های کوچک خانوادگی و شرکت های بزرگ. درآمدهای یک کارآفرین از تلاقی اموال، دارایی های زیست محیطی، نیروی کار و پول در بخش تجاری به دست می آید. به طور خلاصه، یک کارآفرین جاه طلبی و عزم راسخ دارد که یک شرکت جدید راه اندازی کند و تمام ریسک های موجود را کنترل کند.

ویزای کارآفرینی کانادا

کارآفرینان تجاری واجد شرایط می توانند از طریق برنامه ویزای استارت آپ برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند. متقاضیان می‌توانند با ویزای کاری که توسط یک کارآفرین معتبر مقیم در کانادا پشتیبانی می شود به کانادا بیایند، و پس از پایان کار شرکتشان واجد شرایط مرخصی نامحدود خواهند بود.

مسیر کارآفرینی بریتیش کلمبیا برای هر نوع ویزا و دسته بندی مهاجرت، طیف گسترده ای از خدمات مشاوره و حمایت از متقاضیان را ارائه می دهد. مشاوران ما دانش گسترده ای دارند و مایلند به مشتریان تقریباً از هر کشور روی کره زمین کمک کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معیارهای ضروری برای برنامه مهاجرت کارآفرین

متقاضیان باید سرمایه‌ای به ارزش خالص حداقل 300000 دلار کانادا، تخصص تجاری و قصد راه اندازی کسب و کار در کانادا را داشته باشند.

ارزش 300000 دلار می تواند به صورت نقدی یا حتی به صورت املاک و مستغلات باشد. هنگام محاسبه دارایی خالص می توان دارایی همسر یا شریک را نیز در نظر گرفت. کارآفرین باید پس از ورود به کانادا کسب و کار خود را به عنوان یکی از شرایط برنامه، راه اندازی کند.

 

نحوه اخذ مجوز اقامت کانادا به متقاضیان برنامه مهاجرتی کارآفرینان

کانادا یک مکان عالی برای انجام تجارت است. طبق رتبه بندی بانک جهانی، کانادا در رتبه 23 قرار دارد. کانادا دارای نیروی کار تحصیلکرده است و یکی از پایین ترین نرخ های مالیات سرانه کسب و کار را دارد.

مجوز کار برای کارآفرینان : اگر می خواهید در این کشور کار کنید، می توانید پس از ورود به کشور فقط برای یک مجوز کار نامحدود درخواست دهید یا پیشنهاد شغلی از یک سازمان کانادایی را بپذیرید.

برخی از سوالات متداول

  1. چگونه می توانم برای ویزای کارآفرینی کانادا اقدام کنم؟

اولین قدم تصمیم گیری در مورد سیستم مهاجرتی است که می خواهید برای آن درخواست دهید. سیستم ویزای استارت‌آپ یکی از طرح‌های متعدد استانی است که در بالا توضیح داده شد. برای ویزای آغازین معمولاً یک اظهارنامه پشتیبانی از یک سازمان معتبر، مدارک زبان و مدارک مالی لازم است.

  1. آیا کانادا مکان خوبی برای راه اندازی کسب و کار است؟

کانادا به دلیل موقعیت جغرافیایی خود برای تجارت با ایالات متحده موقعیت بسیار خوبی دارد. برخی از عناصری که کارآفرینان خارجی را تشویق می کند به کانادا بیایند شامل دسترسی به نیروی کار واجد شرایط، منابع طبیعی مانند نفت، گاز و الوار و دسترسی بیشتر به بازار ایالات متحده است.

  1. و بهترین راه برای راه اندازی کسب و کار در این کشور چیست؟

زمانی که به رشد کسب و کار خود در کانادا فکر می کنید، تحلیل و تحقیق بازار بهترین نقطه برای شروع است. کانادا بازاری پویا با چشم‌اندازهای متعدد دارد، اما به دلیل متغیرهایی مانند تغییر دلار یا سایر نگرانی‌های اقتصادی پیش‌بینی نشده، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. برای موفقیت در کسب و کار، باید با یک استراتژی مناسب آماده رویارویی با هر ریسکی باشید. استراتژی که به شما جهت می دهد و در پیشبینی زمان های سخت به شما کمک می‌کند. کارآفرینان باید عواملی غیر از اعداد را نیز در نظر بگیرند. شما باید آماده رسیدگی به مسئولیت های اداره یک تجارت و برخورد با مردم باشید. حتی باتجربه ترین متخصصان هم می توانند غافلگیر شوند.

Canada is a vibrant market with numerous prospects, but it can also be challenging due to variables such as the shifting dollar or other unforeseen economic concerns. To succeed in business, you must be well-prepared with a well-thought-out strategy that gives you direction and allows you to predict and weather difficult times. Entrepreneurs must also consider factors other than numbers. You must be ready to handle the responsibilities of running a business and dealing with people. Even the most seasoned specialists can be taken aback. Your previous management experience may or may not have adequately equipped you to lead a successful company.

 

  1. آیا برای یک دانشجوی بین المللی امکان راه اندازی کسب و کار در داخل کانادا وجود دارد؟

زمانی که در حال تحصیل هستید نمی توانید در کانادا شرکت تاسیس کنید زیرا باید شهروند یا مقیم دائم کانادا باشید. از سوی دیگر، کانادا چندین برنامه استانی برای شروع کارآفرینی، متناسب با حوزه خاصی که شما در آن تحصیل کرده اید و دیپلم خود را دریافت کرده اید، ارائه می دهد.

  1. برای مهاجرت به کانادا به عنوان یک کارآفرین به چه میزان سرمایه نیاز دارید؟

حداقل سرمایه 100000 دلار در یک شرکت واجد شرایط مورد نیاز است. دارایی خالص شخصی حداقل 300000 دلار مورد نیاز است. یک نفر باید حداقل 51 درصد از تجارت را در اختیار داشته باشد. شرکت شما باید حداقل یک کارمند جدید استخدام کند.