متخصصان در زمینه مهاجرت

 آماده خدمت‌گذاری به شما هستند

 

درباره ما


Cian Immigration تیمی از متخصصان در زمینه مهاجرت است. دفتر اصلی ما در کانادا قرار دارد. با 10 سال سابقه در زمینه حقوق و امور مالی، ما به صورت بی وقفه آماده کمک به شما در تمام جنبه‌های مهاجرت به کانادا هستیم.

کانادا کشوری است که بسیاری از اتباع خارجی، مهاجرت به آن را ترجیح می‌دهند. زیرا راه‌های مهاجرتی جذابی برای افراد و خانواده‌ها ارائه می‌دهد. اما مانند هر فرآیند ایالتی دیگری، درخواست برای مهاجرت هم مراحل مختلفی دارد. از تشخیص واجد شرایط بودن تا ارائه کامل مدارک.

در Cian Immigration، ما با هر متقاضی به طور جداگانه صحبت کرده و سعی می‌کنیم نیازهای منحصر به فرد هر یک از آنها را درک کنیم و متناسب با آن خدمات و توصیه‌هایی را ارائه دهیم که شما را به هدف مورد نظرتان می‌رساند. ما مفتخر هستیم که در این سال‌ها با صداقت و سخت کوشی، برای خدمات خود اعتبار کسب کرده‌ایم. ما قصد داریم بهترین شانس موفقیت را برای شما رقم بزنیم در حالی که مانع بوجود آمدن هر ریسک یا هزینه اضافی برای شما شویم.

رسالت ما


کانادا تنها به دلیل زیبایی‌های طبیعی خود مشهور نیست. از فرصت‌های تجاری عالی گرفته تا مراکز آموزشی پر رونق و شهرهای چند ملیتی، کانادا یکی از کانون‌های مهاجرتی در جهان است. در Cian Immigration، رسالت ما بوجوآوردن امکانی است که متقاضیان از کشورهای خارجی بتوانند به اهداف مهاجرتی خود برسند.

ما به دنبال درک نیازهای شما، گوش دادن به آرزوهای شما، و سپس راهنمایی حرفه ای به شما هستیم و برای آرامش خاطر شما مرتبا شما را در جریان هر تغییراتی قرار می‌دهیم. ما به افراد زیادی کمک کرده‌ایم تا به وضعیت اقامتی مورد علاقه خود برسند، مشتاقانه منتظریم تا راه را برای شما نیز هموار کنیم.

ارزش های ما: با CIAN شروع می شود


Confidentiality

Integrity

Accuracy

Nobel

محرمانه بودن اطلاعات، کمال و دقت. در حالی که ما خدماتی را برای همه ابعاد مهاجرت به کانادا ارائه می دهیم، اما خود را چیزی فراتر از ارائه دهندگان حرفه ای خدمات می بینیم. ما به توانمندسازی افراد و خانواده‌ها برای تحقق رویاهای خود معتقدیم.

 

در حالی که ما خدمات ارائه می دهیم


مهاجرت به خارج از کشور اغلب آغاز یک ماجراجویی واقعی است - چه در زمینه تحصیل، تجارت یا رشد شخصی - و ما مشتاقیم که این کار را برای شما آسان کنیم. ما سعی داریم یکپارچگی، تلاش، کارایی و مهربانی در حمایت از سفر شما برای یک زندگی جدید در کانادا ارزش قائلیم. ما کمال، پشت کار و کارآیی را سرلوحه کار خود قرار داده‌ایم و تلاش می‌کنیم ایت ارزش ها را در مسیر شما به زندگی جدیدتان نیز منتقل کنیم.